Maska treningowa Training Mask 3.0

Oryginalny produkt Training Mask.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 4 dni roboczych.

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 1,00 zł darmowa dostawa!

408,00 zł

Dostawa gratis

  • Bezpieczne płatności
  • PayU
Oryginalna maska treningowa Training Mask 3.0® to wyjątkowe urządzenie, które sprawi, że każdy trening stanie się wydajniejszy, a praca nad własnym zdrowiem i kondycją stanie się jeszcze bardziej efektywna. Maski Training Mask 3.0® pozwalają w łatwy sposób podnieść stopień trudności wszystkich ćwiczeń fizycznych, dzięki wykorzystaniu prostej i sprawdzonej metody. Używanie maski Training Mask 3.0® powoduje zwiększenie oporów przepływu przy wdychaniu powietrza, które skutkuje m.in. powiększeniem pojemności płuc, zwiększeniem progów tlenowych, podniesieniem progów tlenowych, wzrostem energii i wzmocnieniem mięśni układu oddechowego.

Maski wydolnościowe Training Mask 3.0® to już trzecia, ulepszona generacja przyrządów stosowanych w treningach beztlenowych. Głównym elementem nowego urządzenia jest innowacyjny system przepływu powietrza NXT FORC3, wyposażony w 6-stopniowy układ regulacji oporu powietrza. Poprzednie maski tlenowe Training Mask wykorzystywały do regulacji oporu powietrza specjalne zatyczki – w modelu 3.0 można o nich zapomnieć. Specjalne pokrętło pozwala jednym ruchem dłoni dopasować poziom oporu do konkretnych potrzeb użytkownika. Aż sześć stopni kontroli przepływu pozwoli regulować obciążenie w zależności od wykonywanych ćwiczeń lub stopniowo zwiększać poziom trudności wraz z postępami treningu.

Nowa, lżejsza maska tlenowa Training Mask 3.0® wykonana została z bardzo trwałej gumy kompozytowej, która idealnie przylega do twarzy, gwarantując jednocześnie maksymalną wygodę użytkowania. Część twarzową przytrzymuje na miejscu specjalnie zaprojektowana opaska. Do jej produkcji użyty został bardzo wytrzymały polimer nylonowy o strukturze zapewniającej optymalną wentylację – nawet podczas intensywnych treningów. Dzięki dwupunktowemu zapięciu na mocny rzep maska treningowa Training Mask 3.0® zawsze pewnie trzyma się na miejscu, nie utrudniając ćwiczeń i dając użytkownikowi poczucie maksymalnego komfortu.

Mniejsza liczba elementów, ulepszona platforma przepływu powietrza i jeszcze wygodniejsza – w porównaniu do poprzednich wersji – konstrukcja, sprawiają, że maska treningowa Training Mask 3.0® jeszcze skuteczniej spełnia swoje zadanie, umożliwia błyskawiczny dobór stopnia oporu i jest łatwiejsza w transporcie. Maski wydolnościowe Training Mask 3.0® mogą być stosowane w dziesiątkach różnych dyscyplin – trening beztlenowy to doskonała propozycja poprawiania swoich osiągów dla biegaczy, kolarzy, entuzjastów sztuk walki, triathlonistów, miłośników cross-fitu, kulturystów, itp. Ćwiczenia w masce Training Mask 3.0® to szansa na wygodne i bezpieczne podniesienie poziomu trudności klasycznych ćwiczeń i poprawienie wydolności układu oddechowego. Maski tlenowe poprawiają także koncentrację i ogólną wytrzymałość organizmu, wpływając zarówno na wyniki ćwiczeń, jak i motywację potrzebną do osiągania swoich celów.
Stopień 
2017-11-23

POLECAM WSZYSTKIM

JAK NA RAZIE SPRAWUJE SIE REWELACYJNIE, IDEALNIE PRZYLEGA DO TWARZY, CZUĆ OPÓR TAKŻE NA PLUSS!!!

Stopień 
2017-11-16

..

bardzo dobrze się trzyma, nie spada, cena duża ale po jej noszeniu już wiem skąd taka kwota

Stopień 
2017-11-13

Maska treningowa

rewelka

Stopień 
2017-11-02

Training Mask

Poprzedni model był świetny, ale ten jest nie do opisania. SUPER!

Stopień 
2017-10-11

Mega!!!

Na początku ciężko było się do niej przyzwyczaić, ale nie dawałem za wygraną. Faktycznie, gdy przestałem zauważać maskę widzę że podczas treningów mogę coraz więcej, mam więcej siły w płucach.

Napisz Twoją opinię!

Napisz opinię

Maska treningowa Training Mask 3.0

Maska treningowa Training Mask 3.0

Oryginalny produkt Training Mask.