Maska antysmogowa Respro Sportsta Grey Black

Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 4 dni roboczych.

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 1,00 zł darmowa dostawa!

225,00 zł

Zobacz tabelę rozmiarów

Dostawa gratis

  • Bezpieczne płatności
  • PayU

Najważniejsze cechy Respro Sportsta Grey Black

Dla sportu
Idealna do uprawiania sportu

Rozmiar maski antysmogowej
Dostępna w 3 rozmiarach

Filtr w zestawie
Wymienny filtr w zestawie

Żywotność filtra
Żywotność filtra 69h


Maska antysmogowa Respro® Sportsta™ Grey Black powstała gównie z myślą o biegaczach, kolarzach i miłośnikach turystyki rowerowej. Ta unikalna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas wysiłku fizycznego i doskonałą ochronę przed zanieczyszczeniami. Wszystko dzięki połączeniu efektywności ultranowoczesnych filtrów Hepa-Type™ i innowacyjnej maski Neotex™, która wyróżnia się ogromną wygodą użytkowania.

Maska Sportsta™ korzysta z technologii X-mesh Sportsta – boczne panele wykonano z tkaniny, która pozwala na swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu skóra pozostanje zawsze sucha. Reszta konstrukcji powstała z innowacyjnego materiału – Neotexu™. Jest to specjalny gatunek neoprenu o strukturze pełnej pęcherzyków powietrza gąbki, kóra zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort noszenia maski. Anatomiczny kształt, specjalne wzmocnienia i wygodna regulacja z użyciem taśmy Velcro™ są gwarancją idealnego przylegania, trwaości i dopasowania do twarzy.

Ten wyjątkowy model polecany jest głównie osobom bardzo intensywnie uprawiającym sport w warunkach miejskich lub wiejskich. Specjalne zawory Powa™ zapewniają optymalny przepływ powietrza, nawet przy dużym wysiłku fizycznym i przyspieszonym oddechu. Dzięki podwójnym otworom wydechowym możliwe jest naprawdę błyskawiczne odprowadzanie wilgoci i dwutlenku węgla. Silikonowe membrany najwyższej jakości odporne są na zmiany temperatury i nie zmieniają swoich właściwości nawet w czasie mrozów lub upałów.

Maska Sportsta™ wyposażona jest w skuteczny filtr Hepa-Type™, który działa w oparciu o elektrostatyczne włókna przyciągające stałe cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki niemu maska doskonale chroni przed kurzem, pyłkami kwiatów, grzybami, bakteriami i wirusami.


Technologie zastosowane w masce Sportsta

X-mesh Sportsta - specjalne meshowe panele po bokach maski umożliwiają naturalny przepływ powietrza, dzięki czemu skóra pozostaje sucha.

Power Channel - powoduje niespotykanie szeroki kąt otwarcia membrany zaworu wydechowego, dzięki czemu daje możliwość przepływu jeszcze większych ilości powietrza.

S-2 Aluminium Clip - to wyjątkowo trwały nosek wykonany ze specjalnego gatunku aluminium. Dopasowuje się do każdego ksztatu nosa, zapewniając dodatkową szczelność oraz właściwe przyleganie maski. S-2 Aluminium Clip, dzięki unikalnej budowie, nie jest podatny na pękanie.

Neotex™ - wyselekcjonowany gatunek najwyższej jakości neporenu, zawierającego dużo więcej pęcherzyków powietrza, niż tradycyjne odmiany neopernu. Z tego materiau zbudowany jest cały shell maski.

Max Hole Pattern - to specjalnie otwory wykonane w shellu maski, dzięki którym wdychanie powietrza jest o wiele łatwiejsze. Ponadto, otwory nadają masce odpowiednią plastyczność, dzięki czemu przylega jeszcze lepiej do twarzy.

Velcro™ Fastener - specjalna geometria rzepu, dzięki której zapięcie maski jest o wiele łatwiejsze oraz maska nie powoduje obtarć pod uszami.

Reinforce Sewing - wzmacniające szwy, które zlokalizowano w najbardziej wrażliwych miejscach shella maski. Gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na rozdarcia.

Anatomic Shell Shape - innowacyjny kształt profilowania shella maski zapewnia idealne przyleganie do twarzy i dostosowanie do każdej budowy.

2Valves - dwa zawory wydechowe w masce aby jeszcze szybciej i efektywniej odprowadzać parę wodną, ciepło oraz dwutlenek węgla. Dzięki zaworom, wyprowadzanie zużytego tlenu staje się o wiele atwiejsze.

Inter-change Mounting - unikalny system mocowania filtrów maski pozwala na szybką i bezproblemową wymianę zużytego filtra. Wystarczy przekręcić zawór w lewo, aby wyjąć filtr.

Comfort Filter - filtr maski, króry jest specjalnie zakrzywiony, niewszyty, i zaprojektowany tak, aby doskonale przylegał do maski jednocześnie nie krępując ruchów twarzy i ust.

Silicon Membrane - tworzywo silikonowe, z którego jest wykonana membrana zaworu zydechowego, umożliwia stosowanie maski w każdych warunkach atmosferycznych oraz w szerokich zakresach temperatur.


Technologie zastosowane w filtrze maski Sportsta

Sub-micron - filtr submikronowy wyłapujący cząsteczki pyłów do 0,3 mikrona - HEPA-type.

PM2.5 - filtr pyłów o średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra, który wedug Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych. Wdychanie pyłów PM2.5 przyczynia się do powstawania chorób ukadu oddechowego i krążenia.

PM10 - filtr pyłu zawieszonego PM10, który jest frakcją pyłu o bardzo małych rozmiarach średnicy ziaren - do 10 mikrometrów. Ziarna te są dostatecznie małe, aby mogły przeniknąć głęboko do płuc. Pył PM10 składa się głównie z metali ciężkich: benzo(a)pirenu, furany i dioksyny.

L-Resistance - w przeciwieństwie do innych filtrów cząstek stałych, których działanie polega na retencji mechanicznej objawiającej się wysokimi oporami przepływu powietrza, filtry sportowe Respro mają bardzo niskie opory przepływu powietrza. Pozwalają na łatwe oddychanie nawet podczas wysiku fizycznego, kiedy zapotrzebowanie na tlen jest wzmożone.


Zobacz inne kolory maski Respro Sportsta Grey Black


Stopień 
2018-01-17

ok

nie mam żadnych zastrzeżeń, jest taka jak w opisie

Stopień 
2017-11-08

Polecam!!!!!

Maskę dobrze się nosi. Dobrze dopasowana do twarzy.

Wszyscy znajomi pytają gdzie kupiłem bo wzór jest wyjątkowy!

Napisz Twoją opinię!

Napisz opinię

Maska antysmogowa Respro Sportsta Grey Black

Maska antysmogowa Respro Sportsta Grey Black

Oryginalny produkt respro-logo-small.jpg

+ Zobacz inne kolory
Producent Respro
Kraj produkcji Wielka Brytania
Filtr kurzu i pyłu PM2.5 Tak
Filtr cząstek submikronowych Tak
Filtr spalin Nie
Filtr gazów organicznych Nie
Zawory wydechowe Tak
Zawory Rapid Air Flow Tak
Nadaje się do prania Tak
Środowisko miejskie Tak
Środowisko wiejskie Tak
Na zimę Tak
Na lato Nie
Wymienny filtr Tak
Żywotność filtra 4 - 6 tygodni
Zastosowanie Użytek codzienny, Sport
Gwarancja producenta 2 lata