Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
 • Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
Maska antysmogowa Respro CE Techno Black
  zdjęcie z

  Maska antysmogowa Respro CE Techno Black

  239,00 zł
  Obecnie brak na stanie
  Dostawa gratis
  Opcje dostawy
  Opcje dostawy ×
  Płatność PayU (szybki przelew online)
  Kurier DPD0,00 zł
  Paczkomaty InPost0,00 zł
  Płatność przy odbiorze (pobranie)
  Kurier DPD4,00 zł

  U Ciebie: r.

  Rozmiar
  Ilość
  Obecnie brak na stanie
  Bezpieczne płatności

  Najważniejsze cechy Respro CE Techno Black

  Na co dzień

  Idealna na co dzień

  3 rozmiary

  Dostępna w 3 rozmiarach

  2 filtry

  Wymienny filtr w zestawie

  69 godzin

  Żywotność filtra 69h


  Maska antysmogowa CE Techno - ulepszona wersja

  Maska antysmogowa CE Techno jest udoskonaloną wersją pierwotniej maski Techno. Model CE Techno dostępny jest w sprzedaży od sezonu 2019/2020.

  Maska Techno została wzbogacona o regulowany pasek nagłowny, który zapobiega zsuwaniu się maski. W zestawie możemy znaleźć również nowy filtr CE HT-250. Jest to uniwersalny filtr o gramaturze 250g/cm2 typu HEPA-TYPE, zapewniający ochronę przed cząstkami stałymi i w podstawowym zakresie przed szkodliwymi związkami chemicznymi.

  Ponadto maska posiada certyfikaty badań UE oraz zgodność z rozporządzeniem 2016/425 UE w zakresie wszystkich formalnych wymagań.


  Maska antysmogowa Techno - idealna na co dzień

  Nowoczesna maska ogólnego użytkowania Techno™ to produkt, który zapewni bezpieczeństwo i wygodę w warunkach miejskich i wiejskich.

  W masce wykorzystano unikalne w konstrukcji zawory Techno™, które zaprojektowano tak, aby zapewnić użytkownikowi odpowiedni dopływ powietrza i niskie opory oddychania. Aż dwa otwory wydechowe pozwalają błyskawicznie odprowadzić ciepło, wilgoć oraz dwutlenek węgla.

  Maska Techno™ wykonana została z wysoko wytrzymałego neoprenu, który jest tworzywem lekkim, trwałym i zapewniającym optymalną wentylację skóry. Anatomiczna bryła, aluminiowy nosek, szybki system regulacji z taśmą Velcro, zakrzywiony filtr oraz specjalnie zaprojektowane szwy wzmacniające sprawiają, że maska idealnie dopasowuje się do twarzy i nie powoduje otarć i uczucia dyskomfortu w czasie użytkowania.

  Filtr CE HT-250 Hepa-Type™ z elektrostatycznie naładowanymi włóknami wyłapuje cząsteczki stałe o średnicy nawet 0,2 mikrona. W lokalizacjach miejskich o wyjątkowo wysokim stężeniu spalin należy rozważyć zakup filtra kombinacyjnego składającego się z warstwy Hepa-Type™ i warstwy węgla aktywnego DACC™.


  Technologie zastosowane w masce Respro CE Techno Black

  • O2 Neopren – maska została wykonana z materiału o nazwie neopren. Charakteryzuje się on bardzo dużą wytrzymałością oraz plastycznością. Dzięki temu, maska Cinqro może służyć przez długi czas.
  • Max Hole Pattern – polega na odpowiednim rozmieszczeniu otworów w masce, aby zapewnić jeszcze lepszy przepływ powietrza, jednocześnie nie naruszając konstrukcji maski Cinqro.
  • Velcro™ Fastener – to specjalnie zaprojektowany rzep maski. Dzięki unikalnej budowie, nie krępuje ruchów oraz idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju budowy głowy.
  • S-2 Aluminium Clip- wyjątkowo trwały nosek wykonany ze specjalnej odmiany aluminium, jest w stanie dopasować się do każdej budowy nosa w celu zapewnienia szczelności maski. Jest to unikalne tworzywo, zupełnie nie podatne na pękanie.
  • Reinforce Sewing – szwy wzmacniające. Znajdują się w miejscach najbardziej narażonych na naprężenia. Ich zastosowanie powoduje, że maska jest dużo bardziej odporna na rozdarcia.
  • Anatomic Shell Shape – specjalnie zaprojektowany kształt maski gwarantuje idealne dopasowanie do każdego rodzaju twarzy. Efekt taki udało się osiągnąć dzięki nieregularnej geometrii maski oraz licznym profilowaniom.
  • 2Valves – para zaworów wydechowych, gwarantująca jeszcze szybsze odprowadzanie party wodnej, ciepła oraz dwutlenku węgla. Ich rola jest szczególnie istotna podczas wysiłku, kiedy oddech staje się częstszy i głębszy.
  • Inter-change Mounting – innowacyjna technologia zamocowania filtrów, dzięki której można w kilka sekund wymienić zużyty filtr maski Cinqro. Element bardzo istotny, ponieważ wiele masek nie ma możliwości wymiany filtrów.
  • Comfort Filter – w celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, filtr maski Cinqro posiada specjalne profilowania, aby jeszcze lepiej przylegał do twarzy.
  • Silicon Membrane – specjalna silikonowa membrana, dzięki której możliwy jest trening w każdych warunkach pogodowych. Odporna jest zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury.

  Technologie zastosowane w filtrze maski Techno Black

  • Sub-micron – filtr submikronowy Hepa - Type wyłapujący cząsteczki pyłów do 0,3 mikrona oraz większość wirusów, bakterii, komórek grzybów i pierwotniaków.
  • PM2.5 - filtr pyłów o średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra, które mogą docierać do górnych dróg oddechowych, płuc, a nawet przenikać do krwi. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia pył ten jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych.
  • PM10 – filtr pyłu zawieszonego PM10, który jest frakcją pyłu o bardzo małych rozmiarach średnicy ziaren - do 10 mikrometrów. Ziarna są wystarczająco małe, aby mogły przeniknąć głęboko do płuc.
  • L-Resistance – innowacyjna technologia wykonania filtra, dzięki której nie wywołuje nadmiernego oporu powietrza przy oddychaniu, co często ma miejsce w przypadku klasycznych filtrów działających na zasadzie retencji mechanicznej. Innowacyjna konstrukcja submikronowych filtrów L-Resistance oparta jest o naładowane elektrostatycznie włókna, które przyciągają cząsteczki zanieczyszczeń.

  Dobór rozmiaru maski antysmogowej Respro

  Dobór rozmiaru ×

  1. Zmierz długość od wgłębienia nad nosem do podbródka

  Maska Respro pomiar odległości od oczu do brody

  2. Zmierz obwód głowy

  Maska Respro pomiar obwodu głowy
  RozmiarDługość od wgłębienia do podbródka (cm)Obwód głowy (cm)
  S 11 - 13 50 - 53
  M 13 - 15 53 - 57
  L 15 - 16 57 - 60
  XL 16 - 17,5 60 - 64

  Przykład nr 1
  Kasia ma następujące rozmiary:
  Długość od oka do podbródka 14 cm
  Obwód głowy 55 cm

  Dla Kasi odpowiedni będzie rozmiar M (ponieważ każdy z rozmiarów mieści się w przedziale rozmiaru M)

  Przykład nr 2
  Jakub ma następujące rozmiary:
  Długość od oka do podbródka 15 cm
  Obwód głowy 59 cm

  Dla Jakuba odpowiedni będzie rozmiar L (ponieważ jeden z wymiarów znajduje się w zakresie rozmiaru L)

  Respro
  ean13
  656654011185
  Kraj produkcji
  Wielka Brytania
  Filtr kurzu i pyłu PM2.5
  Tak
  Filtr cząstek submikronowych
  Tak
  Filtr spalin
  Nie
  Filtr gazów organicznych
  Tak
  Zawory wydechowe
  Tak
  Nadaje się do prania
  Tak
  Środowisko miejskie
  Tak
  Środowisko wiejskie
  Tak
  Wymienny filtr
  Tak
  Żywotność filtra
  69 godzin
  Gwarancja producenta
  2 lata
  Zastosowanie
  Użytek codzienny, sport
  EAN: 0656654000295

  Opinie